Reklam

Yeni menekşe lif modeli yapımı

Reklam
Reklam

Yeni menekşe lif modeli yapımı mor menekşe çiçeği sevenler için çiçek teması lif modeline taşınmıştır. Yıldız tekniği ile yapılan papatya taban üzerine çiçek detayının güzelliği ile birleşen lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Sipariş alan arkadaşlarımızın siparişlerine ekleyecekleri güzel lif modelleri arasına girecek lif örneği olduğunu düşünüyoruz. Lif modelleri video anlatımlı olması hanımlarımıza kolaylık sağlamaktadır. Video anlatımlı ve model seçeneği çok olması lif modellerine ilginin artmasında büyük etken olmaktadır. Çeyizlerde lif örnekleri çok sık uygulanan tığ işi modelidir. Çeyizlerin vazgeçilmezi olarak lif çalışmaları gelmektedir. Sitemizde sayısız lif örneğini bulabilirsiniz. En yeni lif modellerini sizlere sunmaya devam etmekteyiz.

Yeni menekşe lif modeli yapımı

İki renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Papatya taban üzerine yapılmıştır.

Yapılışı: Altı zincir ile halka oluşturalım halka içine altı fıstık yapalım, aralarda üç zincir çekelim, her yuva içine üçlü fıstık yapıyoruz aralarda zincir çekerek yıldız tekniği uyguluyoruz. İkinci sırada dilim kısmını oluşturuyoruz. Arttırma yaparak istediğiniz boyuta gelene kadar arttıralım, devamında papatya taban olduğu için üs kısma yuvarlak model kısmını uyguluyoruz. Taban kısmı yaptıktan sonra mor iple kenar oyası ve orta çiçek kısmı küçük süsleme çiçeklerini yaparak lif modelini bitiriyoruz. Detaylı anlatımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Koaly gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler örgü lif modelleri youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni menekşe lif modeli yapımı VİDEO ANLATIM

Sonrakini düzenle 27 Kasım 2020 8:36 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Örgü Patik Modelleri

Pembe kız bebek patik yapılışı

Pembe kız bebek patik… Devamını oku

1 gün önce
  • Tığ İşi

Tığ işi çok amaçlı örgü modeli yapımı

Tığ işi çok amaçlı… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Modelleri

Yazlık genç bayan örgü yelek modelleri (hepsi çok güzel)

Yaz aylarında serin gecelerde… Devamını oku

2 gün önce
  • Çanta
  • Çantalar

Kışlık Çanta Modelleri

Örgü bizim için önemli… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.