Yeni model kese göz kamaştıran lif yapımı

Yeni model kese göz kamaştıran lif yapımı

Yeni model kese göz kamaştıran lif yapımı bir önceki paylaşımlarımız da uzun ve yuvarlak modelini sizlerin beğenisine sunduğumuz lif modelinin kese modeli ile birlikte takım olarak uygulayabilirsiniz. Kese modelini tek olarak tercih edebileceğiniz modeldir. Çeyizlik ve sipariş alan arkadaşlarımız için takım olarak müşterilerine sunabilirler. Farklı model seçeneği için sitemize göz atabilirsiniz. Yuvarlak, uzun, kare model seçeneğinin olmasının yanı sıra lif teknikleri de farklı olması yine hanımların hangi tekniği severek uyguladığına bağlıdır.

Lif modelinde beş renk tercih edilmiştir. Kalan lif iplerini değerlendire bileceğiniz lif çalışmasıdır. Renkli lif örnekleri sevenlerin tercih edeceği model olacaktır.

Lif denilince ilk akla gelen çeyiz olmaktadır. Son zamanların en çok tercih edilen el işlerinde lif modelleri kolay örnek seçeneği ve herkesime göre modellerin bulunması hanımlarımızın favori el işi olmasına en büyük etken olmaktadır. Video anlatımlı olması da yeni öğrenen arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlamaktadır.

Yeni model kese göz kamaştıran lif yapımı

5 Renkli yeni kese lif modeli

Modelimiz de 5 renkli ve ana renk beyaz lif ipi kullanıldı.

1.5 mm tığ ile örüldü

İlk olarak beyaz ip ile orta göbek kısmı örülüyor. Devamında renkli fıstık şerit kısımları örülüyor. Sonrasında beyaz ipimizle fıstıkları birleştirerek zigzag şeklinde geçiyoruz. Modelimiz kese olduğundan iki parça örüp birleştirme yaparak bitiriyoruz

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pamuk örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kese göz kamaştıran lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ