Yeni model saç örgü patik yapımı

Yeni model saç örgü patik yapılışı yeni patik modeli arayan hanımlarımız ve takipçilerimiz için güzel şık patik modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Patik modelleri dünden bugüne vazgeçilmez el işlerimiz arasında bizlere büyüklerimizden kalma en değerli el emekleri arasında yer almaktadır. Kış mevsiminde ayağımızda patik olmadan olmaz şıklığı seven arkadaşlarımız renk uyumu ve farklı patik modellerini yaparak kıyafetlerine uyum sağlayabilirler.

Patik modelleri ayrıca kızlarımızın çeyizleri içinde ayrı önem taşımaktadır. Sayısızca modeller yapılmaktadır. Sizlerde en güzel patik modellerini sayfamızı ziyaret ederek bulabilirsiniz. Tunus işinden, tığ işi, beş şiş, iki şiş örneklerini bulabilirsiniz. Kolayca örneklerimize ulaşmak için yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni patik örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yeni model saç örgü patik yapımı

1 Yumak patik ipi

3 Numara şiş kullanımı

Tığ

37,38,39 Numaralı ayaklar için uygundur.

Yapılışı: 24 İlmek atarak başlayalım modele ve düz örgü örerek devam edelim, ikinci sırada ön yüzünden aynı düz örgü örelim, üçüncü sırada arka yüzünden altı ilmek haraşo örelim, on iki ilmek ters örgü örelim, kalan altı ilmeği haraşo örelim ve devamında düz örelim. Tekrar aynı şekilde örelim ve model kurulumuna diğer sırada başlayalım. Burgu yapılışına devam edelim. Toplamda 28 burgu olana kadar aynı tekniği uygulayalım. Ayağınıza ölçerek burgu sayısını ayarlayabilirsiniz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, patik yapılışı, örgü patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yeni model saç örgü patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ