Canım Anne

Yeni model yuvarlak göz kamaştıran lif yapımı

Yeni model yuvarlak göz kamaştıran lif yapımı

Yeni model yuvarlak göz kamaştıran lif yapımı şeritler halinde yapılıp birleştirilen kolay ve görselliği harika olan beş renk birlikte kullanılan yeni model lif arayan arkadaşlarımız için uygulayabilecekleri harika lif örneğini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı video anlatımda detaylı olarak sunulmuştur. Farklı renk ip seçeneği kullanıma açık olan lif modelidir. Renk seçeneğini azaltıp çoğaltabilirsiniz. Kalan lif iplerinin değerlendir adına yapıla bilinecek en güzel lif modelleri arasında yer alacaktır.

Lif modelleri çeyizlerde en çok yer alan tığ işi modelleri arasındadır. Sayısız örnek seçeneği olması çeyizlerde yapılışını arttırmaktadır. En yeni lif modelleri çeyizlerde yer almaktadır. Sayfamızda en güzel lif modellerine ulaşmak için linke tıklamayı unutmayınız.

Yeni model yuvarlak göz kamaştıran lif yapımı

Kolay yeni tasarım yuvarlak lif modeli

Modelimizin yapımında, 5 renk lif ipi kullanıldı

2 Numara tığ ile örüldü,

Siz elinize yatkın tığla örebilirsiniz.

Orta göbek kısmından beyaz ipimizle örüyoruz. Sonrasında renkli şeritleri yapıyoruz. En son olarak da kenar kısımlarını zigzaglar vererek hem birleştirip hemde kenar oyası vererek birleştiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pamuk örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni model yuvarlak göz kamaştıran lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ