Canım Anne

Yeni takım kese lif modeli yapımı

Yeni takım kese lif modeli yapımı

Yeni takım kese lif modeli yapımı kare modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunmuştuk yapılışı kolay olan görselliği güzel lif modelini lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizler için lif modelleri olmazsa olmazlardan yeni tasarım ve takım lif örnekleri kızlarımızın çeyizlerinde yer almaktadır. Takım lif modelleri ve damat lif modelleri nişan bohçalarını süslemektedir. Annelerimiz en yeni ve güzel modellerin kızlarının çeyizlerinde yer almasını istemektedir.

Sipariş alan arkadaşlarımızda yeni modelleri takip edip müşterilerine en güzel lif örneklerini sunmaktadır. Sayfamızda en yeni lif modelleri ve yeni tasarım lif çalışmaları bulunmaktadır. Sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yeni takım kese lif modeli yapımı

Çiçekli kese lif modeli yapımı

Modelimize 7 numara 6 fıstık eninde 6 fıstık boyunda kutu tekniğiyle kare bir parça örüyoruz. Bu parçanın 2 kenarına yıldız tekniğiyle 6 sıra örüyoruz ipler içten yürütülerek yaprak ve çiçekler yapıyoruz. 2 tane aynı parçadan yapıp kenar oyasıyla iki parçayı birleştiriyoruz. Fıstık üzeri fıstık yaparak kenar oyası ile kesemizi yapıyoruz. Bağ kısmı için uzunca bir zincir çekip uçlarına çiçekler yaparak modelin boyun kısmından geçirerek lifimizi bitiriyoruz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modelleri  ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Yeni takım kese lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ