Yeni tasarım gülzade lif modeli yapımı

Yeni tasarım gülzade lif modeli yapımı

Yeni tasarım gülzade lif modeli yapımı oldukça görselliği güzel olan lif modeli çeyizlik lif örneklerinin yeni lif modeli olacaktır. Sipariş alan arkadaşlarımıza bol sipariş alacak model olacaktır. Lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmez modelleri olmaktadır. Nişan bohçalarında yerini alan lif örnekleri hanımlarımızın en sevdiği el işleri arasında ilk sırada olmaktadır. Youtube kanallarına yüklenen lif modelleri geniş kitleye ulaşarak hanımlarımızın beğenisini almaya devam etmektedir.

Youtube video anlatımları yeni lif öğrenmeye başlayan arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlamaktadır. Kolaylıkla modelleri uygulayabilirler. Ayrıca sayfamızda birçok lif modelini video anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak lif çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Yeni tasarım gülzade lif modeli yapımı

Pembe, beyaz ve yeşil lif ipi ile kombın yaptım.

1,75 mm tığ ve makas.

İsteğe bağlı çiçek üzerine ve lifin ortasına inci dikilebilir.

İğne iplik ve inci

Çiçek taban veya yıldız tabanda yapılan aynı işlem yapılmıştır.

Yapılışı : İlk olarak orta kısımdan başlayıp yuvarlak çiçek taban yaparak altı dilimli yuvarlağı oluşturalım orta kısımdan sayıldığında beş fıstık olana kadar dilimleri oluşturup, beyaz renk ip ile uç kısım üçgen şeklini yapalım, sonrasında yeşil ip ile fıstık yaparak kenar detayını yapıp, çiçek detayları orta kısım çiçek detayı ve bitişi

Modelin detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni tasarım gülzade lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ