Yeni tasarım lale bahçesi yıldız lif yapımı

Yeni tasarım lale bahçesi yıldız lif yapımı

Yeni tasarım lale bahçesi yıldız lif yapımı tasarım lif örnekleri arayanlar için çeyizlik ve sipariş alan arkadaşlarımızın çok beğeneceği bir lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Çiçek teması lif modeline uygulanmıştır lale görselini seviyorsanız severek öreceğiniz lif çalışmaları arasında olacaktır.

Lif modelleri çeyizlerde olmazsa olmazlardan olmaktadır. Yapım aşaması kolay olması ve her kesime hitap etmesi ilgiyi arttırmaktadır. Tabii video anlatımlı modeller arasında yer alması hanımlarımıza kolaylık sağlamaktadır. Beğendikleri birçok modelin video anlatımı mevcuttur. Youtube kanallarından izleyerek modeli uygulamak çok kolay olmaktadır. Ayrıca sitemizde en yeni lif örnekleri video anlatımlı bulabilirsiniz. Takım lif çalışmalarını ve birçok model seçeneği bulunmaktadır. Yazımızdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeni tasarım lale bahçesi yıldız lif yapımı

3 Renk lif ipi kulanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz

Yapılışı: İlk olarak yedi zincir ile halka oluşturalım halka içine dört dolgulu fıstık uyguluyoruz. Arada zincir çekerek toplamda altı fıstık yapalım, ikinci sırada çift fıstık yapıyoruz. Üçüncü sırada çift fıstık yapalım zincir aralarına yine ikili fıstık uyguluyoruz. Beyaz ve farklı renk ipi ile sırayı tamamlayalım. Model tekli fıstık ile devam etmektedir. Orta kısımda yıldız modelini oluşturuyoruz. Yeşil renk ip arada devam etmektedir. Model üç renk birlikte örülüp görsel görüntüsü sağlanmakta detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modelleri ve yapılışı örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni tasarım lale bahçesi lif yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ