Reklam

Yeni tığ işi bebek yeleği yapımı

Reklam
Reklam

Yeni tığ işi bebek yeleği yapımı harika görselliği olan şık bebek yeleği modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bir önceki paylaşımımız da salopet etek modelini sizlerle paylaşmıştık takım uygulamak isteyenler için yelek ve etek takım çalışması yapabilirsiniz. Örgü bebek yelekleri neredeyse dört mevsim kullanımına ihtiyaç olan bebek kıyafetleri arasında yer almaktadır. Yeni doğan bebekler için yelek daha fazla yapılmaktadır. Sıkça kıyafet değişim olduğundan yelek model sayısı da artmaktadır. Model sayısı artınca yeni ve farklı örnek seçeneğini anne adaylarının tercihinde olmaktadır.

Sitemizde bebek yelek modelleri oldukça geniş örnek seçeneği bulunmaktadır. Yapılışları video anlatımlı olması sizlere oldukça fayda sağlayacaktır. Özellikle yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza kolaylık sağlayacaktır.

Yeni tığ işi bebek yeleği yapımı

Yeleğimiz için önce robamızı çalışıyoruz ipim alize hapy baby

Tığ 2.5 mm

Yapılışı: 70 zincir çalışarak robamıza başlıyoruz 66 trabzan çalışıp pıtırcık modelimizi çalışıyoruz roba da renkli ipliklerimizi kullanıyoruz bir sıra pıtırcık bir sıra yarım trabzan çalışıyoruz ve yarim trabzan çalıştığımız bölümlerde roba arttırmaları yapıyoruz istediğimiz uzunluğa geldiğinde yeleğimiz de kol ve gövde ayrımını yapıyoruz yeleğimizin gövdesini kırık beyaz ipliğimizle devam ediyoruz yeleğimizin boyu istediğimiz uzunluğa geldiğinde yelek modelinde alt bölümüne renkli ipliklerle pıtırcık modelimizi çalışıyoruz en sonda yeleğin kenar sık iğnelerini çalışıp tamamlıyoruz yeleğimiz de 6_9 aylık ölçülerde bebekler için uygundur. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tığ işi bebek yeleği, örgü yelek modelleri, bebek yelekleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Elisi sevdası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni tığ işi bebek yeleği yapımı

Sonrakini düzenle 30 Aralık 2020 11:03 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Genel

Lif sevdası çiçeği yeni model yapımı

Lif sevdası çiçeği yeni… Devamını oku

1 gün önce
  • Kendin Yap / DIY

Kolay kese kağıdı yapılışı

Kolay kese kağıdı yapılışı… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Bebek Patikleri

El örgüsü ile örülen… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Modelleri

El Yapımı Bebek Beşik Örtüsü Modelleri

El örgüsü ve el… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.