Yeni uğur böceği lif yapımı

Yeni uğur böceği lif yapımı uğur böceği sevenler modeli daha severek öreceklerini düşünüyorum. Kırmızı rengin verdiği güzellik lif modeline yansımaktadır. Güzel lif modelini siz değerli lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Detaylı video anlatımı izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Lif modelleri el işlerinin en güzeli ve çok yapılan el işleri arasında yer alırken. Özellikle çeyizlerde lif modellerine fazlasıyla yer verilmektedir. En güzel ve yeni tasarımlar nişan bohçalarında yer almaktadır.

Farklı lif modelleri için sayfamızın içeriğini takip edebilirsiniz. Veya yazımızdaki linke tıklayarak lif modellerini inceleyebilirsiniz. Takım lif modelleri ve yeni tasarım lif örnekleri sayfamızda mevcuttur.

Yeni uğur böceği lif yapımı

Uğur böcekli lif modeli

Lifimizin yapılışı için 3 renk lif ipi kullanıyor zemin beyaz kırmızı ve siyah ip ile uğur böcekleri yapıyoruz 2 numara silikon saplı tığ kullandım siz elinize yatkın bir tığ kullanabilirsiniz Lifimize beyaz ipimizle 2 zincir çekerek başlıyor zincir içine 1 fıstık yapıp daha sonra her sırada artırma tekniği kullanıyoruz her sırada kırmızı ve siyah ipimizi kullanarak toplam 11 sıra yapıp tamamlıyoruz bu yaptığımız motiften 6 tane yapıp daha sonra fıstık tekniğini uygulayarak birleştiriyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi  ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif perisi Arzu youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni uğur böceği lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ