Reklam

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Reklam
Reklam

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif modelleri arasında yer alacaktır. Ayrıca mor renk lif çalışmasında ayrı güzel yakıştığını düşünüyoruz. Sizce lif modellerine en çok hangi renkler yakışmaktadır ?

Lif modellerinde ayrı detayda renk seçimi ve uyumu aynı model farklı renklerde yapıldığında renk seçimi ile farklı görselliğe bürünebiliyor.

Çeyizlerde lif modelleri oldukça sık gördüğümüz el işleri arasında yer almaktadır. Yapılışları kolay ve elimizde zaman almadan bitimi hanımlarımızın tercihinde olmaktadır. Model seçeneğinin çok olması ayrıca video anlatımlı olması ilgiyi arttırmaktadır. Sitemizde en yeni lif örneklerini bulabilirsiniz. Her gün lif çalışmalarını lif sevenlerin beğenisine sunmaya devam etmekteyiz.

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı Lifimizin yapılışı için 2 renk lif ipi kullanıyoruz ben mor ve beyaz yaptım siz isteğiniz renk yapabilirsiniz

Lifimize mor lif ipi ile 6 zincir çekerek başlıyor bir halka oluşturup halkanın içine 6 fıstık yapıp ilk sırayı tamamlıyoruz 2 sırada her yuvanın içine 2 li fıstıklar yapıyoruz sıra sonlarında artış yapıyoruz üçüncü sırada da yine artırma yaparak 6 sıra örüyoruz ve eksilterek baklava dilimi oluşturuyoruz 6 büyük 6 küçük baklava dilimi oluşturuyoruz ve etrafından beyaz İpimizle her yuvanın içine 5 dolgulu fıstıklar yaparak tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi  ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif perisi arzu youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yaprak esintisi lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Sonrakini düzenle 30 Kasım 2020 12:15 am

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Tığ İşi

Tığ İşi Saç Bandı Modelleri

Giydiğimiz kıyafetler kadar onlara… Devamını oku

1 gün önce
  • Atkı Örgü Modelleri

Değişik Bayan Atkıları

Kış aylarının gelmesiyle beraber… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

El Örgüsü Şapka Modelleri

Soğuk kış günlerinin gelmesiyle… Devamını oku

1 gün önce
  • Çanta
  • Çantalar

Tığ İşi Çanta Yapımı

Çantalar kadınların olmazsa olmaz… Devamını oku

1 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.