Yeni yuvarlak lif modeli yapımı

Yeni yuvarlak lif modeli yapımı farklı güzel lif çalışmasını siz lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Yeni model lif örneği arayan arkadaşlarımız için de çeyizlik şık lif modelimizi uygulayabilirsiniz.

Tığ işi sevenlerin vazgeçemediği ve bir çok modeli bulunan lif modelleri olmaktadır. Herkesime geniş model seçeneği bulunan lif örnekleri, kare, kese, uzun, takım lif modelleri bir çok çalışma modelini sayfamızda bulmanız mümkündür. Yazımızın içindeki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni tasarım lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Yeni yuvarlak lif modeli yapımı

Gerekli malzemeler bir beyaz bir renkli ip 2 mm tığ ve makas

Kullanılan teknikler yıldız ve kutu tekniği

Normal yuvarlak lif tabanı gibi başlanıyor tek fark 6 fıstık yerine 8 fıstık

Model sihirli halka ile başlanıyor. Halkanın içine fıstık uygulaması aralarda 1 zincir ve fıstık tekniği yapıyoruz. Toplamda sekiz fıstık yapıyoruz.

Fıstık dolguları üçlü çalışılmıştır. Aralarda çekmiş olduğumuz zincirlere fıstık yapıyoruz. Önce kapalı sonra açık fıstık ikisini birlikte kapatıyoruz. Yıldız tekniği ile artırma yaparak devam edip orta kısım zemini hazırlıyoruz.

Taban kısmı dilimleri bitirip modeli kurmaya başlanıyor. Sonrasında kenar tığ işi yapılıp modelimiz bitiyor.. Detaylı yapımı için video anlatımı izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yeni yuvarlak lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ