Yepyeni çeyizlik patik yapımı

Yepyeni çeyizlik patik yapımı

Yepyeni çeyizlik patik yapımı görselliği güzel olan ayağımızda duruşu şık olan bu güzel patik modeline sizlerin beğenisine sunuyoruz..

Patik modelleri de kış boyunca en çok yapılan el işi örgü grubu olmaktadır. Günlük kullanım ve çeyizler için sayısızca örülmektedir. Farklı tekniği, çizgisi, modeli, şekil olarak bir çok çeşit sayfamızda sizler için bulunmaktadır. Yazımızın içindeki linke tıklayarak modellerimiz inceleye bilirsiniz.

Ayrıca patik modeli yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde çeşit olabilecek ve siparişlerine uygulayacağı yeni ve farklı modelleri sayfamızda bulmanız mümkündür.

Yeni öğrenen arkadaşlarımızda kolay, basit patik modellerini sayfamızda bulabilirler. Yapılışları video anlatımlı olarak sizlere yardımcı olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Yepyeni çeyizlik patik yapımı

Tığ işi bot patik yapımı

37,38 Ayaklar için uygundur.

patik ip veya farklı ip seçebilirsiniz.

Tığ seçimi elinize yatkın olarak seçin

Makas

Sihirli halka yapalım ve iki zincir halkanın içine ikili trabzan yapalım. Toplamda 12 trabzan yapalım. Tekrar iki zincir çekelim ikili trabzan uyguluyoruz.

Model arttırma tekniği ve trabzan uygulaması ile kendini tekrarlayan modeldir. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, örgü patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Yepyeni çeyizlik patik yapımı video anlatımlı olarak izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ