Yıldız örgü tekniği ile bere yapılışı

Yıldız örgü tekniği ile bere yapılışı

Yıldız örgü tekniği ile bere yapılışı tığ işi örgü bere modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapımı kolay olan ve görselliği oldukça güzel olan bere modelini video anlatımlı olarak buradan izleyerek yapabilirsiniz. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatımlar oldukça yardımcı olmaktadır.

Sayfamız bere modellerinde oldukça zengin içeriğe sahiptir. Modellerimize göz atabilirsiniz. Kış ayına yakışan en güzel bere örneklerini yapmak için video anlatımları izlemeyi unutmayınız. Kıyafetlerinize uygun renk tercihi seçerek yaparak uyumlu kullanımı sağlayabilirsiniz. Yeni örgü bere modelleri ve farklı video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yıldız örgü tekniği ile bere yapılışı

Malzemeler: 1 adet Alize Angora Gold ip
4 numara 2. 5 mm tığ
Ponpon

Yapılışı: Yıldız örgü tekniği ile kolay ve dikişsiz kısa sürede örebileceğiniz şapkamız büyüklere göre çalışılmıştır. 30 fıstık başlayarak yıldız örgü tekniği ile ördüğümüz şapkamızı 12 sıra olarak ördükten sonra 3 sırada eksiltme işlemi yaparak kapatıyoruz. Sıra sayısı ve başlangıçtaki fıstık sayıları öreceğiniz kişiye ve yaş grubuna göre farklılık gösterebilir. Eksiltme sıralarımızda ilk eksiltme sırasında arada 3 tane 3 lü fıstık yapıp kapatıyoruz. 2. Eksiltme sırasında arada 2 tane 3 lu fıstık olarak devam ediyoruz ve son eksiltme sırasında ise aralarda tek 3 lü fıstık yapıp kapatıyoruz. En son sırada ise sadece tekli fıstıklar toplayıp kapatarak şapkamızı tamamlayıp ponpon takıyoruz.

Bere modelleri, örgü bere modeli yapımı, tığ işi bere örnekleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yıldız örgü tekniği ile bere yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz..

Suzanın elişi dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ