Yıldız tepesi lif modeli yapımı

Yıldız tepesi lif modeli yapımı

Lif modelleri oldukça fazla model seçeneği ile siz lif sevenlerin beğenisinde olmaktadır. Çeyizlerde oldukça fazla yapılan lif modelleri farklı ve güzel modellerini arkadaşlarımız bizlere sunmaya devem etmektedir.

Banyo lif modeli sipariş alan arkadaşlarımız içinde en yeni ve görselliği güzel lif örneklerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siparişleriniz için uygulayabilirsiniz.

Lif modeli yeni öğrenen arkadaşlarımız için video anlatımları oldukça yardımcı olmaktadır. Kolay ve farklı lif modellerini linke tıklayarak ulaşmanız mümkündür.. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız…

Yıldız tepesi lif modeli yapımı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ kullanımı

Makas

Yıldız ve kutu tekniği uygulanmıştır.

Yuvarlak lif modeli çalışmasıdır.

6 Dilimden oluşmaktadır.

5 Zincirden halka oluşturalım, fıstık uygulaması yapalım aralarda 3 zincir çekelim. Devamında yıldız tekniği ile üçlü fıstık kapatalım.

Arttırma tekniği ile orta kısım yuvarlak tabanı hazırlayalım. Sonrasında yıldız görüntüsünü veriyoruz. Eksiltme uygulanmaktadır yıldız modelini vermek için, Farklı ip ile kenar detaylarını yapıyoruz.

Orta kısmına harika çiçek detayı ile model bitmektedir. Detaylı yapımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yıldız tepesi lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ