Reklam

Yumurta kolisinden puzzle yapımı

Reklam
Reklam

Yumurta kolisinden puzzle yapımı oldukça kolay olan okul öncesi etkinlik saatinde yapabileceğiniz hem kolay hemde eğitici etkinlik uygulamak anne ve çocuk iletişimi için güzel olacağını düşündüğümüz yumurta kolisinden puzzle yapımını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Etkinlik çalışmaları çocuklarda el becerisi ve yaratıcılığın gelişmesinde etkili olacaktır. Bu tür etkinlikleri aileden yetişkin birisi ile birlikte uygulamak hem keyifli hemde iletişimi arttırma adına güzel zaman olacaktır.

Farklı etkinlik çalışmaları için sitemize bakabilirsiniz. Görmek istediğiniz okul öncesi el becerisi uygulamalar için bizimle iletişime geçerek yeni video anlatımlar için bizlere yardımcı olabilirsiniz. Takipçilerimizin istekleri doğrultusunda en iyi video anlatımlara yer vermeye çalışmaktayız.

Yumurta kolisinden puzzle yapımı

Gerekli malzemeler

İki renkli yumurta kolisi

Yapılışı: Makas yardımı ile kesme işlemi yapalım, alt kısımdaki yumurta kolisine kestiğimiz parçaları yerleştirelim ve oyuncağımız hazır. Video anlatımı izleyerek detayını öğrene bilirsiniz. Kolay gelsin

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz şimdiden kolay gelsin.

Okul öncesi etkinlik, kendin yap, geri dönüşüm fikirleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Yumurta kolisinden puzzle yapımı VİDEO ANLATIM

Sonrakini düzenle 16 Ocak 2021 1:05 am

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Genel

Lif sevdası çiçeği yeni model yapımı

Lif sevdası çiçeği yeni… Devamını oku

1 gün önce
  • Kendin Yap / DIY

Kolay kese kağıdı yapılışı

Kolay kese kağıdı yapılışı… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Bebek Patikleri

El örgüsü ile örülen… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Modelleri

El Yapımı Bebek Beşik Örtüsü Modelleri

El örgüsü ve el… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.