Yuvarlak kolay lif yapımı

Yuvarlak kolay lif yapımı

Yuvarlak kolay lif yapımı orta kısmı çiçek detaylı görselliği harika yuvarlak lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yuvarlak lif örnekleri tercih edenler için lif modelimizi severek uygulayacaklarını düşünüyoruz.

Lif modelleri çeyizler için fazlasıyla yapılmaktadır. Bir çok lif örneğini çeyizlerde görebilirsiniz. Lif modelleri nişan bohçalarında damat lif örnekleri ve takım lif modelleri gibi örnekleri ile yer almaktadır. Lif modelleri hanımlarımızın en çok yaptığı ve sevdiği el işleri arasında ilk tercih olmaktadır.

Lif modelleri çeyizlik modellerin dışında sipariş alan arkadaşlarımız içinde oldukça önemlidir. Farklı ve yeni lif örnekleri bir çok kişiye ulaştırmaya ve sipariş almaya çalışmaktadır. En yeni tasarımlar ve yeni lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak lif çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yuvarlak kolay lif yapımı

3 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

İlk olarak orta kısımdaki gül detayını yapıyoruz. 7 Zincir ile halka oluşturalım, 12 trabzan yapılım orta kısım gülün yuva kısmını hazırlamış olduk, farklı ip ile bağlantı sağlayıp 10 zincir çekelim ve trabzan dibine batalım zincir içine sağ ve sol olarak 10 trabzan dolduruyoruz. Orta kısım çiçek detayını oluşturmuş oluyoruz.

Gül detayını bitirip yaprak detaylarını yapıyoruz. Yaprak detayından sonra beyaz ip ile fıstık tekniği çalışılmıştır. Devamında fıstık tekniği ve renk iplerle çalışıp yuvarlak lif modelini istediğiniz büyüklüğe gelene kadar büyütelim. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı  yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Serpil’in lif sepeti youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yuvarlak kolay lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ