Zambaklar Örneği Yelek Yapılışı

Zambaklar Örneği Yelek Yapılışı

Zambaklar örneği yelek yapılışı bayan örgü yelek modellerinde ve bebek yelek modellerinde kullanabileceğiniz zambaklar örgü modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Şiş modeli örgü örnekleri arayan hanımlarımız için zambaklar örneği oldukça şık ve güzel yelek modeli olacağını düşündüğümüz örnekler arasında yer almaktadır. Video anlatımda detaylı olarak anlatılmıştır. Zambaklar örneğini kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Sayfamızda yine sizlerin beğeneceği bir çok şiş ve tığ işi örgü modellerimiz mevcuttur. Video anlatımlı olarak sizlere sunulmuştur. Yapacağınız örgü modeline göre örnek bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Zambaklar Örneği Yelek Yapılışı

Model 9 ilmek ve katları + 2 ilmekten kurulmaktadır.

Model anlatımında 2 model üzerinden anlatılmıştır.

İlmekleri ayarlayıp başlangıçta iki ilmeği düz olarak örelim, 1 ilmek ters örüp iki kez ipi dolayalım şişe 1 ilmek ters ve yine iki kez şişe ipi dolayalım, 1 ilmek ters yine arttırma aynı teknik ile ilk sırayı bu şekilde kuralım.

2 Ci sırada örgünün ön yüzünde ilk iki ilmeği ters olarak örelim 7 ilmeği şişe iki kez dolamıştık onları serbest bırakıyoruz. Arada iki ilmeği örüp yine aynı işlemi uyguluyoruz. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü örnekleri, örgü modelleri, beyan yelek modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Zincirli bağlı kalpler örgü modeli yapımı için linke tıklayabilirsiniz.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına Çok Teşekkür Ediyoruz.

Zambaklar Örneği Yelek Yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ