Zincir lif modeli yapılışı

Zincir lif modeli yapılışı

Zincir lif modeli yapılışı

Zincir lif modeli yapılışı yeni lif modelleri yeni el işleri, güzel tasarımlar, harika lif yapılışları hepsi ve daha fazlası canimanne.com sayfasında ve yazımızın içindeki linklerde bulabilirsiniz.

Lif yapılışları hanımların en çok sevdiği el işleri sırasında birinci sırada yer almaktadır. Sizlerde en çok beğendiğiniz lif örneklerini sevdikleriniz için yaparak onlara hediye vere bilirsiniz.

Kız çeyizleri için vazgeçilmez olan lif örnekleri annelerimiz tarafından en şık olanları seçilmektedir. Ve yapılışları güzel anlatımlı olanlar veya daha kolay olan örnekler olabilir. Video anlatımlarımız oldukça detaylı anlatımlı severek ve kolaylıkla yapabileceğiniz lif modellerimiz gibi zincir lif modeli yapımı video anlatımlı olarak yapabilirsiniz.

Yeni öğrenecek arkadaşlarımız için video anlatımlar oldukça fayda sağlayacaktır. Farklı ip seçenekleri ve renk tercihleri sizlere kalmıştır. Tığ seçimi ipinizin ve elinizin farklılığına göre değişim gösterecektir.

Yuvarlak lif örneklerinden vazgeçemeyenler için çok tarz bir lif modeli olduğunu düşündüğüm zincir lif örneğini yapmayı ihmal etmeyiniz. Severek yapacağınız bir model olsun inşallah, sipariş alan arkadaşlarımız için bol bol sipariş getirmesi dileğiyle, yeni tarz güzel şık, lif yapılışlarında tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Zincir lif modeli yapımı

Lif modellerinde ip markası sizlerin tercih ettiğiniz ip marklarına kalmıştır.

4 Renk ip tercih edilmiştir modelimizde,

7 Veya 5 numara tığ seçimi kullana bilirsiniz.

Orta kısımdan 8 fıstıkla başlanıyor.

Her sırada araya 2 zincir çekilir 2 yerde arttırma yapılıyor.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları ve daha fazlası için linke tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarında beğeni ve paylaşım olarak desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video mızın devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Zincir lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü sevdası kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.

Zincir lif modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ