Canım Anne

Hoşgeldin Bebek

Hoşgeldin Bebek Yazılı Bebeğinize Özel Not Kartı

Bebeğinize ismine özel mesaj yazarak bebek şekerlerinde kullanabileceğiniz, hastane çıkışlarında not olarak kullanabileceğiniz, bebek görme hediyelerinde ve daha bir çok şekilde kullanabileceğiniz. Hoş Geldin Bebek, İyi Varsın, İyiki Doğdun, Canım Kızım, Canım Oğlum gibi yazılar yazıp son kısımda da Bebeğinizin İsim Soy ismini yazarak özel bir kart alabilirsiniz. 8 Farklı tasarım kartı var kız ve erkek bebekler için ayrı tasarımlar beğendiğinizi seçip kartı oluştur butonuna tıklayıp ardından Kartı İndir tuşuna basarak, bilgisayar, cep telefonu ve tabletlerinize indirebilirsiniz.
İndirdikten sonra varsa renkli yazıcınızdan yoksa kırtasiye veya fotoğrafçılardan yazdırabilirsiniz. www.canimanne.com un ziyaretçilerine özel hazırlamış olduğu bu uygulamayı arkadaşlarınız ile whatsapp, facebook, twitter, instagram gibi sosyal sayfalarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. Bu projenin ardından Annelik Sertifikası Uygulamasını başlatmayı planlıyoruz.

Hoşgeldin Bebek Kartı

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi