Saç örgü modeli yapılışı

Saç örgü modeli yapılışı

 Saç örgü modeli yapılışı

Saç örgü modeli yapılışı adı gibi çok amaçlı örgü çalışmasıyla sizlere merhaba diyoruz. Lif modeli olarak örebilirsiniz. Battaniye, çanta, kırlent ve bir çok çeşitte saç örgü modelini kullana bilirsiniz.

Hanımlarımız bir çok örgü modelini bir çok örnekte uygulaya biliyorlar, saç örgü modelini de sizler evinizde çok tarz kırlentler, çanta ve battaniye olarak tasarlamak siz değerli takipçilerimizin elinde,

Farklı renklerde hoş lifler uygulaya bilirsiniz veya yatak örtüsü olarak ufaklıkların yataklarına harika örtü olacaktır, kış boyunca örgüler evlerimize konuk olmaya devam ederken canimanne.com ailesi olarak en güzel örgülerle sizlerin karşısında olacağız.

Çok amaçlı saç örgü örneğimizin video anlatımlı olarak sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır, yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için de video anlatımlarımız modellerimizde mevcuttur sizlerde bizlere beğeni ve paylaşımlarla desteklerinizi göstere bilirsiniz.

Elinizdeki iplerle kalan ipleri sırasıyla yaparak çok şık battaniyeler yapıla bilir. Özellikle boyunluk olarak da yapılabilecek çok amaçlı bir örneğimizdir.

           

Örgü ve el işleri, örgüler, tığ işi ve daha fazlasına ulaşmak için linkimize tıklamayı unutmayınız. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı unutmayınız.

Çok amaçlı saç örgü modeli yapılışının detaylarına video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel çalışması için çok teşekkür ediyoruz.

Saç örgü modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ