Değişik Abiye Patik Modelleri

Değişik Abiye Patik Modelleri

   Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başaran patikler, çeyizlerimizin halen daha bugünde olmazsa olmaz parçalarının başında gelmektedir. Her geçtiğimiz gün yeni patik modelleri ortaya çıkmaktadır. Eskiyle yeninin buluşmasıyla beraber özgün modeller ortaya çıkmıştır. Eskiden patikler daha çok beş şiş ile örülürken günümüzde daha çok iki şiş ve tığ ile örülen modeller daha fazla ilgi görmektedir. Değişen moda akımına patikler de eşlik etmiştir.

Özellikle de son zamanlarda tığ ile örülen babet tarzındaki patikler çok fazla moda olmuş ve tercih edilmeye başlamıştır. Bu modellerin birçok farklı çeşidi mevcuttur. Spor tarzında örülenleri olduğu gibi abiye patik modelleri de mevcuttur.

Abiye patikler daha şık ve gösterişli olmaktadır. Genellikle tığ ile örülen abiye patikler, simli ipliklerle örülerek daha fazla gösterişli olması sağlanmıştır. Aynı zamanda pul, boncuk, inci, kurdele gibi materyaller ile süslenerek daha şık görünmesi hedeflenmiştir. Özellikle de yeni gelin çeyizlerinde bu modeller daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Eski modeller de olsa da daha çok artık babet tarzı, abiye patikler daha fazla ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.

Kadınlar gittikleri yerde dikkat çekmeye bayılırlar. Bu abiye patikler ile bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Simli ve hareketli, süslemeli oluşu sizi daha gözde bir konuma yükseltecektir. Örgü ürünler tektir ve size özeldir. Bu yüzden daha kıymetli ve değerlidir.

  Abiye patik çeşitleri çok fazladır. Önden bağlamalı, kenarlarını açık, sandalet şeklinde olanları, babet formunda örülenleri çok fazla çeşitliliği mevcuttur. Tek renk iple örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanabileceğiniz modeller de mevcuttur. Bütün bir şekilde örülen modelleri olduğu gibi küçük parçaların birleştirilmesi ile oluşan modeller de vardır.

Sizde değişik abiye patik modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri yakından takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ