En Yeni Şömentabl Örnekleri

En Yeni Şömentabl Örnekleri

Evlerin salonlarında kullanılan aksesuarların başında dantel sehpa örtüleri, masa örtülerinin yanı sıra, konsollar ve yine yemek masalarında şömentabllar da hatırı sayılır bir yere sahipler. Günümüzde şömentabllar zarif ve şık duruşlarıyla dantel masa örtülerinin tahtını sarsacak görünüyorlar. Şömentabl modelleri arasında Osmanlı motiflerinin en bilindik olanı lale deseni oldukça hoş bir görüntü vermekte. Pastel tonların ağırlıklı kullanıldığı şömentabllar evinize tarih kokan bir zerafeti beraberinde getirecek.

Uzun bir dikdörtgenin iki ucundaki üçgen formuyla konsollarda, yemek masalarında ve orta sehpalarında kullanımı pratik ve şık olan şömentabl örnekleri seçkin ev dekorasyon mağazalarında sıkça rastlanan ev aksesuarlarından. Mağazalardan alacağınız bu şık aksesuarlara her gittiğiniz evde rastlamak mümkün olacaktır. İşte tam da bu sebeple sadece sizin evinizde kendi el emeğinizle üreteceğiniz, sizin seçtiğiniz renk bir şömentablınız olmasını tercih edeceğinizden şüphemiz yok. Başta da söylediğimiz gibi bu yılın en sevilen motifleri arasında Osmanlı sanat tarihinde yerini sağlamlaştırmış lale deseninin şömentabllarda müthiş duruyor. Üstelik eşyalarınız modern olsa bile bu nostaljik ama bir o kadar da güncel hava yaratan deseni tercih etmeniz zevkinizin ne kadar seçkin olduğunu da gösterecek.

Tığ işine hakim olanların  şömentabl yapımı konusunda hiç zorlanmayacaklarından eminiz. Motiflerin birleştirilerek yapıldığı örnekler daha kolay görünmekle beraber, bitirdiğiniz her sırayla daha bir ortaya çıkacak lale deseni size ayrı bir keyif verecek diye düşünüyoruz. Her iki uca yerleştireceğiniz bu güzel desenler tamamlandığında çevresine yapacağınız kenar oyalarıyla şömentablınız ayrı bir havaya bürünecek. Aslan yattığı yerden belli olur atasözünü unutmayın hanımlar, şıklık yarışında sadece giyim kuşamınızla değil evinizde kullandığınız el emeği dantellerinizle de var olduğunuzu gösterin herkese.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ