Evdeki 3 eşyadan pratik bone yapımı

Evdeki 3 eşyadan pratik bone yapımı

Evdeki 3 eşyadan pratik bone yapımı elimizde ki kullanmadığımız kumaş veya atletleri nasıl değerlendire biliriz sorusuna harika ve şık bir bone yapılışı ile cevap arayanlara güzel bir video anlatımını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Evdeki 3 eşyamız ile neler yapılıyormuş ? çok şık bone yapılabiliyormuş, eskiyen yırtılan renkli ve tek renk atlet veya askılı penyede olabilir. Hanımlarımız bir eşyayı en güzel şekilde değerlendirmeyi çok sevdiklerini biliyorum. Dikiş işini sevenler eli yatkın olan arkadaşlarımız eskiyen bir çok kıyafetini geri dönüşüm olarak değerlendirmektedir. Dikiş fazla bilmeyen hanımlarımız içinde video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. Yapmak istediğiniz boneye farklılık katmak sizlerin elinde istediğiniz süsleme veya sade olarak kullanabileceğiniz boneye sahip olmak çok kolay olacaktır. Yeni geri dönüşüm fikirlerinde birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Evdeki 3 eşyadan pratik bone yapımı

İhtiyacımız olan malzemeler sizleri şaşırtmasın tabak, fincan, makas, iğne, iplik ve kullanmadığımız atlet gerekiyor. Evet pratik dikiş tekniği diyebileceğimiz bir uygulama sizlere oldukça yardımcı olacaktır.

Öncelikle atlet ikiye bölelim ve arka kısmını kullanalım ölçümüz 26 santim kullanılmıştır. Burada tabak bize çizim için oldukça yardımcı olacaktır kesim işlemini yapalım. Kalan parçamızı 8 veya 10 santim çizip fiyonk için uzun parça keselim. Kahve fincanı ile de oval kısmını çizip keselim pratik dikim tekniğini sizlerde öğrenmiş olacaksınız.

Bone dikim aşamasında teyel, büzgü tekniğini kullanıyoruz. İsterseniz iki kez büzgü teyel veya minik mink yapıyoruz büzgü teyeli, eşit şekilde büzgü işlemini yapıp boneyi dikiyoruz. İsterseniz elinizde veya dikiş makinasında kullanabilirsiniz. Detaylı yapılışı için video anlatımını seyrederek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin.

Hobi ilginç fikirler, geri dönüşüm projeleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Evdeki 3 eşyadan pratik bone yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Benden size örgü evi youtube kanalına bu güzel geri dönüşüm fikirleri için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ