Galatasaray lif modeli yapılışı

Galatasaray lif modeli yapılışı taraftar lif modeli sevenler için yapılışı kolay uzun lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri taraftar lif modelleri bir çok kişiye hitap eden model seçeneği çok olan el işleri arasında yer almaktadır.

Lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Tasarım lif örneklerinden, yeni model lif çalışmalarına kadar çok çeşitli örgü grubu lif modelleri olmaktadır.

Banyo lif modeli yapıp sipariş alan arkadaşlarımız içinde taraftar lif örnekleri siparişleri için uygulayabilecekleri modeller arasında yer almaktadır. Farklı lif örnekleri ve video anlatımlı modeller için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak modellere ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenen arkadaşlarımız için de lif modellerinin video anlatımlı olması oldukça fayda sağlayacaktır. Kolay lif modelleri sayfamızda bulunmaktadır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Galatasaray lif modeli yapılışı

2 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

İlk olarak uç uca 12 fıstık yapalım 12 ve 13 fıstığı birlikte kapatırken halka şeklini de oluşturalım, son noktaya hemen fıstık dolgusu yapalım ve devamında üçlü fıstık birlikte kapatalım yıldız tekniği uyguluyoruz. Arttırma yaparak üçlü fıstık kapatarak devam ediyoruz. Toplamda 5 sıra örüyoruz. Yan fıstık 10 olana kadar arttırma yapılmıştır.

Devamında kırmızı ip ile örüp S harfinden başlayıp yazılı kısma devam ediyoruz. Modelin detaylarını yazı kısmının detayları için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Galatasaray lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ