Güzel güllü çeyizlik lif yapımı

Güzel güllü çeyizlik lif yapımı

Güzel güllü çeyizlik lif yapımı kare lif modelinde gül teması sevenler için harika model lif yapımım aşaması video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Çeyizlik lif modelleri geniş model seçeneği olan tığ işi örgü modelidir. Yapım aşaması video anlatımlı olması ilgiyi arttırmaktadır. Aradığınız birçok lif modeli video anlatımlı olması örnek aramadan kolaylıkla bulabiliyor olmak büyük kolaylık olmaktadır.

Banyo lif modellerinde sipariş alan arkadaşlarımız içinde lif modelleri kazanç sağlamaktadır. Yeni tasarımlar ve yeni örnekler sipariş alanlar için oldukça önemlidir. Sitemizde birçok lif modelini bulabilirsiniz.

Güzel güllü çeyizlik lif yapımı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: İlk olarak uç uca üç fıstık yapalım dördüncü fıstık açık fıstık tığda bekletiyoruz bir boşluk atlatıp yandaki fıstık boşluğuna açık fıstık ikisini birlikte kapatalım, tepesine açık fıstık karşıya açık fıstık birlikte kapatalım, iki kutu oluşturmuş olduk;

Devamında tepesine kapalı fıstık, tepesine ve karşıya fıstık yapıp ikisini birlikte kapatalım, aynı işlemi yapalım kare oluşturmuş olduk ipimizi keselim farklı renk ipe geçiş yapalım, kutu tekniği ile gül temasını oluşturuyoruz. Gül görseli bitene kadar örüp kutu tekniği ile istediğimiz boyuta getirelim, kenar oyası yaprak detayını yaparak bitirelim, detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Güzel güllü çeyizlik lif yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ