Canım Anne

Haroşa bulmaca karesi patik yapılışı

Haroşa bulmaca karesi patik yapılışı

Örgü patik modelleri nasıl yapılır ? örgü patik modelleri tığ ve şiş örnekleri yapılışı

Haroşa bulmaca karesi patik yapılışı şiş örgü patik modelleri canım anne sayfamızda siz değerli takipçilerimiz ile buluşmaya devam etmektedir. Yapılışı detaylı video anlatımlı olarak örgü sevenlere oldukça kolaylık sağlamaktadır. Örgü patik modelleri en çok sevilen örgü grubu içinde yer almaktadır. Örgü patik örnekleri ve teknikleri şiş modeli, tığ işi ve beş olarak yapılan el işlerinin en güzeli kolay yapılan el işleri arasında yer almaktadır.

Çeyizlik örgü patik modelleri en güzel ve farklı örgü patik modelleri tercih edilmektedir. Kızlarımızın çeyizleri için saysız patik modeli yapılmaktadır. Nişan bohçasında patik modeli olmazsa olmazlardan olmaktadır. Anneler en yeni şık patik modelleri seçmektedir.

Örgü patik modelleri çeyizlik patik modeli sipariş alan arkadaşlarımız oldukça fazla örnek ve model aramaktadırlar. Sayfamızda bir çok örgü patik modeli örnekleri bulunmaktadır. Sayfamızı inceleyerek patik modellerimizden fikir alabilirsiniz. Yeni patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Haroşa bulmaca karesi patik yapılışı

2 Renk patik ipi istediğiniz marka ip ve farklı ip seçebilirsiniz.

Şiş seçimini ipin ve elinizin durumuna seçmeniz patik modelinin daha güzel olmasını sağlayacaktır.

Patik modeli 38,39 ayaklar için uygundur.

Dikişsiz modeldir.

Ucu küçük tığ kullanımı

3 Numara şiş kullanımı beş şiş veya misinalı şiş olabilir.

Model anlatımında 41 ilmek ile başlanmıştır. Model haroşa tekniği ile yapılmıştır, İlk sırayı haroşa örelim ikinci sırada eksiltme uyguluyoruz. Devamında yine haroşa ve kesme işlemini modelin ön yüzünde kesilmektedir. Modelin detayı için video anlatımını izleyerek kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Patik modelleri, örgü patik modeli hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Haroşa bulmaca karesi patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ