Canım Anne

Jüt ipinden çiçek yapılışı

Jüt ipinden çiçek yapılışı

Jüt ipinden çiçek yapılışı görselliği harika olan ve birçok alanda kullanabileceğiniz güzel çiçek modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Jüt ipi ve kumaşı ile kolay yapılan çiçek modellerini çanta süslemesinde, kapı süslerinde, paspas köşelerine çiçek detayı istediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. El beceriniz var ise video anlatımını izleyerek kolaylıkla çiçekleri yapabilirsiniz. El becerinizi genişleterek kendinize ve çevrenize güzel hediyeler hazırlayabilirsiniz. Buzdolabı süsü olarak düşünebilirsiniz.

Özellikle çeyizler için faydalı video anlatımı olduğunu düşünüyoruz. Çiçek teması süsleme işlerinde birçok yerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Banyo paspasların da, deterjan kutularını süslemek için, çamaşır sepetlerinde gibi yerlerde kendi yaptığınız el emeklerine uygulayacağınız en güzel çiçek modelleri olacaktır.

Sayfamızda kendin yap köşemizde faydalı video paylaşımlarımız mevcuttur. Paylaşımlarımızı inceleyerek sizlere faydalı olan videoları izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Jüt ipinden çiçek yapılışı

Malzemeler:
Jüt ipi
Jüt kumaşı
İnci
Silikon ve silikon tabancası

Yapılışı: İlk olarak ip boyutunu keserek yaprak kısmını hazırlayalım. Yaprak kısmı için ipleri birleştirdikten sonra kumaş üzerine yapıştırıp keselim ve beş yaprağı birleştirip çiçek kısmını hazırlamış olacağız. Orta kısmına inci yapıştıralım.

Jüt kumaşı ile kolay çiçek yapımı kumaşın içinden ip çekerek orta kısmını dokusundan ayıralım silikon ile ikiye katlayıp yapıştıralım, rulo şeklinde sarıp yine yapıştırıcı kullanıyoruz. Çiçeğimiz hazır orta kısmına ince yapıştıralım.

Çiçek yapımı, kendin yap, hobi ve ilginç fikirler hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Denemek lazım youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Jüt ipi ile çiçek yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ