Kahve çatlağı yelek modeli yapılışı

Kahve çatlağı yelek modelini bir çok örgü tekniğinde tercih edebilirsiniz. Özellikle yelek modellerinde çok sevilen vede uygulanan bir örnektir. Sizlerde çeyizlik yelek modellerinde kullanabilirsiniz.

Kahve çatlağı örneği patik modelinde, bot çorap örneklerinde tercih edilmiştir. Hırka, bebek yeleklerinde farklı örgü modellerinde kolaylıkla yapılabilecek şiş örgüler arasındadır.

Örgü modelleri arayanlar için ister tığ işi veya şiş modellerini sayfamızda bulmanız mümkündür. Farklı ve güzel örneklerimiz bulunmaktadır. Yapılışları video anlatımlı olarak sizlere kolaylık sağlamaktadır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Kahve çatlağı yelek

Bebe yünü ile anlatım yapılmıştır.

3,5 Numara şiş kullanımı

Model kurulumu 5 ve katlarından oluşmuştur.

27 İlmek ile modeli yapmaya başlıyoruz. İlk sırada yapmak istediğiniz örgü tekniğine göre lastik veya haraşo uygulaya bilirsiniz. Model kurulumunda üç yüz iki ters örelim sonrasında kahve çatlağı görüntüsünü verelim. Tekrarlayan modeldir. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü ve el işleri, yelek örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Faklı modelimiz olan tığ işi fıstıklı fiyonk modeli yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kahve çatlağı yelek video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ