Kalbim kese lif yapımı

Kalbim kese lif yapımı çeyizlerin favorisi olacak harika kese lif modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir.

Lif örnekleri yapımına kalbim kese modelini eklemeyi unutmayınız. İp renk tercihini değiştirebilirsiniz. Kırmızı tonlarını kullanarak kalp temasını uygulayabilirsiniz.

En çok yapılan lif modelleri arasında kare, yuvarlak, kolay lif örnekleri, kese lif örnekleri vede takım lif yapılışları gelmektedir. Sayfamızda istediğiniz modellere ulaşabilirsiniz. Yeni lif tasarım modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşaçakalınız.

Kalbim kese lif yapımı

Malzemeler

2 Renk lif ipi beyaz, pembe,

8 Numaralı tığ

Makas

Yapımı Yıldız tekniği

Yapılışı: İlk olarak 3 zincir çekip üstüne üç fıstık örerek başladık artırarak toplam 7 sıra ördük bir köşesinden beyazla iki kenarına bir sıra ördük. Üst tarafına da kenarı beyaz olarak orta kısmını kalp şekli vererek iki sıra ördük. Bir sırada beyaz ördük. Kalpli üçgen parça oluştu ve bir sıra da pembe ile dolanıp ördük. Bu şekilde iki parça örerek tamamladık. El girme yerini yaka şekli vererek ördük. Süslemesini pembe renk ile yaka kısmına tek fıstıkla papyon, fiyonk şekli verdik. Kese kısmının kenarına tek fıstıkla örerek birleştirme işlemi ile bitirdik. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kalbim kese lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ