Canım Anne

Mars yıldızı yuvarlak lif yapımı

Mars yıldızı yuvarlak lif yapımı

Mars yıldızı yuvarlak lif yapımı

Yuvarlak kolay lif arayanlar için harika dilim detaylı şık lif yapılışını video anlatımlı olarak izleyerek yapabilirsiniz.

Çeyizlerin vazgeçilmezi lif modelleri en sevilen el işleri olarak hanımlarımızın tercihinde olmaktadır. Lif örneklerinin yapılışı video anlatımlı olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde oldukça fayda sağlamaktadır.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde sayfamızda birçok lif örneklerini bulabilir siparişleriniz için değerlendire bilirsiniz. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın…

Mars yıldızı yuvarlak lif yapımı

4 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Tığ seçimi elinize yatkın olanı kullanabilirsiniz.

Modelimizde yıldız tekniği uygulaması yapılmıştır.

6 Dilimden oluşan orta kısmında puf çiçek yapımı ile harika model.

İlk olarak 3 zincir çekip fıstık yapıyoruz. Baklava dilimi gibi uyguluyoruz. Tekli fıstık yapıp ve üçlü fıstık uygulaması ile hepsini toplayıp kapatıyoruz. Dilimin orta kısmında yaprak ve çiçek detayı yapılmaktadır. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Mars yıldızı yuvarlak lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ