Mutfak Havlusu İğne Oyası Modelleri

Mutfak Havlusu İğne Oyası Modelleri

Mutfak havlularınıza yapabileceğiniz en güzel, en şık ve işlenmesi en kolay iğne oyası modellerinin örneklerini sizler için derledik.

İğne oyası havlular ve yastık gibi eşyalar üzerinde oldukça şık duran bir işlemedir. İğne oyasını yapmak genellikle zordur. Bazı modelleri kolay olsa da düzgün ve güzel bir model yapmak için uğraşmak gerekir. Yeni başlayanların basit iğne oyaları modellerini yapıp tecrübe kazanmaları gerekiyor. İğne oyaları en çok günümüzde yazma kenarlarında kullanmaktadır. Havlu kenarlarında da sıkça kullanılan iğne oyası modelleri arasından mutfak havlusu için olanları aşağıdan bulabilirsiniz.

Mutfak Havlusu İğne Oyası Modelleri

Mutfak havluları genellikle küçük el havlularıdır. Bazı kişiler büyük havlulardan yana tercihini kullansa da genellikle küçük el havluları mutfakta kullanılmaktadır. Mutfak havlusu için iğne oyası yaparken renklere dikkat etmek gerekiyor. Mutfağınızda kullandığınız araç ve gereçlerin, perdenin, halının, dolapların rengine uygun bir model seçmeniz bütünlüğü koruyacaktır. Mutfak havlunuzun üzerinde desen var ise iğne oyasını da o desenin renklerinden yapabilirsiniz.

Mutfak havlusu iğne oyası modellerinde genellikle desenlerde küçük motifler büyük zincirler ile işlenmektedir. Küçük ve kibar motifler mutfak havlularında daha iyi durmaktadır. Büyük motifler daha çok banyo havlusu, el havlusunda kullanılmalıdır. Mutfak havlusu için iğne oyası modelleri arasında çiçekli modeller kadar meyve motifli olanlarda kadınlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Özellikle kiraz gibi dallı meyvelerin desenleri havlularda şirin bir görünüm ortaya çıkarıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ