Nilüfer çiçeği lif modeli yapılışı

Nilüfer çiçeği lif modeli yapılışı

Nilüfer çiçeği lif modeli yapılışı yeni tasarım lif örnekleri arayanlar için görselliği harika olan nilüfer çiçeği lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Çeyizlik lif modeli arayan arkadaşlarımız için nilüfer çiçeği lif çeyizlerin favori lif modeli olacaktır.

Lif modelleri çeyizler için oldukça fazla örülen el işleri arasında yer almaktadır. Çeyizlerde en yeni ve görselliği güzel olan modelleri seçen hanımlarımız nişan bohçalarında lif modelleri yer verilmektedir.

Farklı lif çalışmaları için sayfamıza bakabilirsiniz. Takım lif örnekleri, kare lif, uzun ve tasarım lif modellerimiz mevcuttur. Yazımızın içindeki linke tıklayarak lif modellerine bakabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Nilüfer çiçeği lif modeli yapılışı

Malzemeler: Yeşil ve Beyaz lif ipi
Punch ipi sarı simli
2 Numara 1.75 mm tığ
7 Numara demir saplı tığ fırfır için
Makas

Yapılışı: Lifimiz yedi motiften oluşuyor ve motifleri birbirine ekleyerek tabanı oluşturuyoruz. Her motifin ortasına dikişsiz şekilde yaprak uygulaması yapıyoruz. Kenarlarda fırfır uygulaması için zincir yuvaları oluşturduktan sonra yuvaların içine fırfır uygulaması yapıyoruz. Motiflerin yaprak ve kenarların fırfır uygulaması bittikten sonra çiçeklerimizi örüp her motifin ortasına bağlayarak sabitliyoruz. İsterseniz dikerek sabitleyebilirsiniz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Nilüfer çiçeği lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ