Canım Anne

Tığ işi şanlı bayrağımızın yapılışı

Tığ işi şanlı bayrağımızın yapılışı

Tığ işi şanlı bayrağımızın yapılışı bayrağımızı örgü modeli olarak örülmüştür evimizde çeyizler için dekoratif olarak yapabileceğimiz en güzel örgü modelidir. Tığ işi bayrağımızı çerçeve ve pano yaptırarak duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Çeyizler içinde çok istek alan model olduğunu düşünüyoruz. Kızlarımızın çeyizlerinde en güzel simgemiz bayrağımız yer alacaktır.

Tığ işi bayrak modeli oldukça kolay şekilde yapılışı siz değerli takipçilerimiz beğenisine sunuyoruz. Çocuk odalarının duvarlarına veya evinizin giriş kısmına dekoratif kullanabilirsiniz. Model anlatımında lif ipi kullanılmıştır sizler farklı ip seçerek modeli çerçeveletip kullanımı düşünüyorsanız farklı ip seçebilirsiniz. İp seçimi sert ve tok ip olması çerçeve için modelin daha güzel çerçeve içinde olmasını sağlayacaktır.

Tığ işi modelleri ve diğer örgü ve el işlerimiz için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak modellere ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Tığ işi şanlı bayrağımızın yapılışı

Kırmızı ve beyaz ip kullanımı

Elinize ve ipe göre tığ seçebilirsiniz.

İlk olarak beyaz ip ile yıldız kısmını yapıyoruz.

Halka oluşturup halkanın içine aralarda 2 zincir çekerek beş fıstık yapalım, yapmış olduğumuz fıstıkların tepesine üçlü fıstık yapıyoruz. Yıldız şeklini vererek tamamlıyoruz.

Tığ işi, örgü, örgü ve el işleri yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Devamında ay yıldızı yapıyoruz. Taban kısmı 18 x 14 olarak örülmüştür yıldız tekniği ile kenar oyası yaparak yıldız ve ay yıldızı dikerek bitirebilirsiniz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pamuk örgüler youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Tığ işi şanlı bayrağımızın yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ