Canım Anne

Tunus işi örgü burgu modeli yapımı

Tunus işi örgü burgu modeli yapımı

Tunus işi örgü burgu modeli yapımı şiş örgü modellerini sevenler için Tunus tekniği örgü modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tunus işi modelleri tercihiniz ise burgu ve fıstık detayları olan harika görselliği ile örgü sevenlerin bir çok örgü modelinde kullanabileceği örnek olacaktır.

Burgu örgü modelini battaniye modellerinde uygulayabilir. Hırka modelinin ön kısımlarında detay olarak yapabilirsiniz. Çocuk kazak yapımında ön kısımda 2 veya 3 model kurarak modeli tercih edebilirsiniz.

Tunus işi örgü modelleri sayfamızda farklı örnekleri ile mevcuttur. Ayrıca şiş ve tığ işi örgü modellerine de bakabilirsiniz. Yaz için örgü modelleri de sayfamızda mevcuttur. Yazımızdaki linke tıklayarak örgü modellerine bakabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tunus işi örgü burgu modeli yapımı

Model anlatımında bebe yünü kullanılmıştır.

3 Numara şiş kullanımı

Yapacağınız örgü modeline göre zincir sayınızı ayarlayabilirsiniz. Örnek anlatımında 24 zincir ile başlanmıştır. Her zincirden bir ilmek çıkartıyoruz. Tunus tekniği bilen arkadaşlarımız kolaylıkla yaparken yeni öğrenen arkadaşlarımızda video anlatımı izleyerek uygulayabilirler.

Çıkarmış olduğumuz ilmekleri topluyoruz. 4 ilmek Ters örelim, 1 fıstık yapıp 4 ters örgü ile devam edelim, 6 ilmek düz örgü örüyoruz, 4 ters örgü, 1 fıstık ve düz örgü olarak sırayı ilmekleri toplayıp bitirelim.

Burgu modelini kurmaya başlıyoruz. Model fıstık ve burgu yapımı ile kendini tekrarlayan modeldir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek kolaylıkla modeli kurabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tunus işi, örgü modelleri, örgü modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Tunus işi örgü burgu modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ