Vadideki kelebek modeli lif yapılışı

Kelebek temalı yeni lif modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yeni lif örnekleri arayan arkadaşlarımız için güzel modelleri sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Sayfamızda yeni tasarım lif modelleri ve lif örnekleri oldukça geniş modele sahiptir. Çeyizlik ve siparişleriniz için farklı modelleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Vadideki kelebek modeli lif modeli de görselliği oldukça güzel olan modeller arasında yer almaktadır. Farklı renk seçeneği ile yapabileceğiniz modeldir.

Ayrıca yazımızın içindeki linke tıklayarak lif modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni vido anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Vadideki kelebek modeli lif yapılışı

Merhaba lifimizin yapılışında 4 renk lif ipi kullanıyoruz Beyaz, Fuşya, Bordo, ve siyah siz isteğiniz renk yapabilirsiniz

2 Numara silikon saplı tığ kullandım siz elinize yatkın bir tığ kullanabilirsiniz..

Lifimize beyaz ipimizle 3 zincir çekerek üzerine fıstık yaparak ilk olarak 13 fıstıkla başlıyoruz iki sıra üçlü yıldız tekniği yaparak iki sıra tamamlayıp her sırada diğer renklerimizi kullanarak kelebek teması uyguluyoruz

Kelebek temamız bitince üzerine iki sora daha beyaz ipimizle örerek tam. Bir kare oluyor kare etrafından bir beyaz bir fuşya ile üçlü yıldız tekniği yaparak etrafını fönetek ilk sırayı tamamlıyoruz 2 sırada bordo ipimizle yine bir beyaz bir bordo yaparak bu sırada tamamlanıyor fuşya rengi ile bir sıra etrafından kutu tekniği geçerek bir sıra tamamlanıyor bordo ve beyaz ile yine kutu tekniği yaparak tamamlıyoruz en son kenar oyamızı ikili fıstık ve pıtırcık yaparak tamamlıyoruz lifimizi tamamlıyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklayarak uygulayabilirsiniz. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif perisi arzu youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Vadideki kelebek modeli lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ