Yıldız fırfırella lif modeli yapılışı

Yıldız fırfırella lif modeli yapılışı

Yıldız fırfırella lif modeli yapılışı çeyizlik harika görselliği olan lif modeli olduğunu düşünüyoruz. Yapılışı video anlatımlı olması sizlere oldukça yardımcı olacaktır. Bu şık lif modelimizi sipariş alan arkadaşlarımız içinde oldukça fazlasıyla sipariş alacağını düşünüyoruz.

Tığ işi el işleri arasında en çok tercih edilen örgü modelleri arasında yer almaktadır. Lif modelleri de elimizde yapımı kolay olan ve çabuk biten el işleri arasında yer almaktadır. Hanımlarımızın tercihleri arasında lif örnekleri oldukça fazla yer verilmektedir. Sizlerde en güzel lif modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden güzel lif çalışmalarını için yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yıldız fırfırella lif modeli yapılışı

Malzemeler: 3 renk lif ipi
2 mm tığ
7 numara demir saplı tığ
Makas

Yapılışı: lifimizin ortasından 6 tekli fıstıkla başlayarak 6 dilim halinde örüyoruz. Dilimleri her sırada bir fıstık arttırıyoruz. Yapraklarımızı 4. Sırada 6. Sırada ve her dilimi eksiltirken yine 4 fıstıklı sırada da son yaprak uygulamasını yaparak dilimleri de bütün fıstıklar bitene kadar örüyoruz ve diğer dilimleri de aynı işlemi yapıyoruz. Farklı renk lif ipiyle yaprakların ortasına tomurcuk çiçek yapıyoruz ve bütün yapraklarda bu işlemi yapıyoruz. Fırfır uygulaması için lifimizin etrafına ve dilim aralarına 5 zincirle yuvalar yapıyoruz ve demir saplı tığ ile fırfır uygulamasını yaparak modelimizi tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Yıldız fırfırella lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ