Canım Anne

5 Litrelik Su Şişesinden Banyo Sepeti modeli

5 Litrelik Su Şişesinden Banyo Sepeti modeli

5 Litrelik Su Şişesinden Banyo Sepeti Yapımı başlıktan da anlayabileceğiniz gibi son derece kolaydır. 5 Litrelik Su Şişesinden Banyo Sepeti Yapımı ile geri dönüşüme katkı sağlamış olacaksınız. Bir pet şişesinin doğadan yıllarca gitmediğini düşünecek olursak, en azından bir tanesini kullanışlı hale getirerek, doğaya atmayarak çevreye katkı sağlamış oluruz. 5 Litrelik Su Şişesinden Banyo Sepeti modelleri sınırsızdır. Üzerine geçireceğiniz kumaşın bin bir çeşidi ile banyonuza farklı kombin ve tasarımlar yapabilirsiniz. 5 Litrelik Su Şişesinden Banyo Sepeti modeli arasında öyle seçkin ve birbirinden güzel modeller mevcuttur ki; göz zevkinize hitap eden farklı tasarımların birbiri ile yarıştığı, Su Şişesinden Banyo Sepeti modelleri banyolarınızın baş tacı olabilecek niteliktedir. El sanatları ve hobi dünyasında maharetli eller çok basit gördüğümüz banyo sepetlerine adeta yüreklerini işlemeye başladılar. Birbirinden güzel modeller, banyonun baş köşesinde yerini almaya başladı. İşlev olmaktan çıkıp, görsel bir şölene dönüştü.

5 Litrelik Su Şişesinden Banyo Sepeti modeli için boş bir su damacanasına ihtiyaç vardır. Bunun dışında testere yada keskin bir bıçak yada keskin bir makas. Bu işlemi yaparken kalın bahçıvan eldiveni giyip giymemek sizin tercihinize kalmış. 5 Litrelik Su Şişesinden Banyo Sepeti modeli için istediğiniz renk, desen ve kalınlıkta kumaşa ihtiyacınız var. Banyo Sepeti modeli için kadife kumaş da seçebilirsiniz. Banyo sepeti modeli için polar da olur. Yada istediğiniz başka model ve desende kumaş.

Kumaşı seçtikten sonra, silikon tabancası yardımı ile 5 Litrelik Su Şişesi ölçüsünde kestiğiniz kumaşı şişe etrafında sarmalayın. Ve silikon tabanca yardımı ile tutturun. Çevresini kurdele ile dönüp, şık bir görüntü sağlayabilirsiniz. Yada kumaşın üstüne silikon tabanca yardımı ile farklı renklerdeki pulları yapıştırabilirsiniz.İşte bu kadar. Sitemizde milyonlarca dönüşüm fikirlerinden sadece birini öğrendiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ