Abiye Elbise Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Abiye Elbise Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Abiye elbise alırken dikkat edilmesi gereken bazı ince noktalar vardır. Özel günlerin; kendi nişan, kına gecesi, özel bir gecenizde yada arkadaşınızın, akrabanızın, dostunuzun en özel gününde, ona özel olduğunu hissettirmek için abiye elbise giymek isteriz. Ve o özel günde en şık olmak isteriz.

Ancak aldığımız abiye elbisenin doğru kombin ve doğru kumaş olmasına dikkat etmemiz gerekir. Kış mevsiminde şifon tiril tiril bir yaz elbisesi giyersek in değil out oluruz. Moda ikonlarının diline düşersek vay halimize. Kendi bedenimizi çok iyi tanımalıyız. Geniş basenleri olan bir kadın çok dar, kalçalarını ortada bırakan bir elbise giyerse olduğundan daha şişman gözükebilir. Ve en şık olmak isterken paramızla rezil olabiliriz.

Abiye elbise alırken dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan biri, boyun bölgesi kısa ise çok kapalı, çeneye kadar çıkan boyunlu bir model seçmemek gerekir. Bu sizi olduğunuzdan daha kısa ve basık gösterecektir. Mağazaya yada butiğe girdiğinizde, bu bana olma, yakışmaz dediğiniz bir model, denediğinizde sizi şaşırtabilir.

Abiye elbise alırken dikkat edilmesi gereken kuralların en başında, kesinlikle modaya uymaya çalışarak , bedeninize uymayacak bir modeli seçmeyin. Saç renginize, ten renginize, vücut ölçülerinize uygun abiye seçin. Abiye elbise alırken dikkat edilmesi gerekenler i bilmiyorsanız, mağaza sahibinden de yardım alabilirsiniz. Ancak her söylediğine de çok fazla kulak asmayın. Unutmayın ki; onlar satıcı .Ve satış tekniklerini konuşturmak isteyeceklerdir. Yakışmamış olsa dahi size çok yakıştı, harika gözüküyorsunuz, prensese benzediniz diyeceklerdir. İlla ki prenses gibi olmuşsunuzdur. Ancak size gerçek anlamda yakışan bir elbise ile gerçek bir prenses olacağınızı unutmayın. Kendi göz zevkinize de güvenin.  

    

Abiye elbise alırken dikkat edilmesi gerekenler i yakın bir dostunuza da sorabilirsiniz. Tabii ki gerçek bir dosta!

Abiye ve gece kıyafetleri ile ilgili tüm bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ