Ağaç Dallarını Salonunuzun Duvarına Taşıyın

Ağaç Dallarını Salonunuzun Duvarına Taşıyın

canımanne6

Ev dekorasyonu hem bizlerin evini yepyeni bir görünüme sokar hem de bizlerin en güzel eğlencesi haline gelir. Evimiz ile uğraşmak bizi rahatlatıp, dinginleştirir. Kendimize edindiğimiz bu güzel uğraş ile ufak dokunuşlarla bile bambaşka bir görünüm elde edebiliriz. İstediğimiz eve sahip olabilmek için sitemizde çeşitli dekorasyon fikirlerine ve resimlerine bakarak kendi evinize uygun olanını seçip rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

canımanne2

Kendin yap projelerinden yola çıkarak birçok ürünü yeniden tasarladım ve evime sıcaklık kattım. Böylelikle hem eşyalarımı çöpe atmadım hem de yenilerini almak için cebimden paramı eksiltmedim. Bu hobim sayesinde evimin ekonomisine katkıda bulunurken aynı zamanda da vaktimi de geri dönüşüme harcamış oldum.

canımanne4

Kışa gireceğimiz şu yaz aylarının sonlarında sizler de şimdi vereceğim kendin yap projesi ile evinizde daha önce hiç rastlamadığınız bir görünümü elde etmiş olacaksınız. Ben bu projeyi kışın çok sade ve samimi durduğu için her kış uyguluyorum ve gerçekten misafirlerimden çok olumlu yorumlar alıyorum.

canımanne5

Ağaç dallarını salonunuzun duvarına taşıyın! Öncelikle ihtiyacınız olan irili ufaklı ağaç dalları, yapıştırıcı, çivi, çekiç, tahta kalıplar. Öncelikle tahta kalıplarımızdan dikdörtgen ya da kare çerçeveler elde ediyoruz. Ardından ağaç dallarımızı tahtalardan oluşturduğumuz çerçevenin içine yerleştiriyoruz. Bu işlemi dalların iki ucuna da yapıştırıcı sürerek yapabiliriz. Ardından kurumaya bırakıyoruz ve duvarımıza çekiç yardımı ile çivimizi çakarak asmamız için alt yapımı oluşturuyoruz.

canımanne3

Böylelikle ağaç dallarından dekoratif ürün elde etmiş oluyoruz. Çoğu evimizde olan malzemeler ile elde edebileceğiniz bu dekoratif eşya salonunuzun duvarlarını süslerken size de elinizde sıcak kahveniz ile keyifli vakit geçirmek düşüyor. Umarım verdiğim projeyi sizler de evlerinizde yapar ve sonuçtan memnun kalırsınız. Şimdiden kolay gelsin!

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ