Amigurumi Balkabağı Yapımı

Amigurumi Balkabağı Yapımı

Amigurumi örgüler, örgü dünyasının çok farklı boyuttaki üyeleridir. İnsan, hayvan ve bitki figürleri gibi daha birçok çeşitli amigurimi örgüler yapılıyor. Bizim sitemizde ve daha çok yerde amigurimi örgülerin anlatım videosunu bulabilirsiniz.

Amigurumi, içine boncuk elyaf doldurarak yapılan üç boyutlu örgülerin genel adıdır. Bu yazımızda da anahtarlık, çanta süsü veya dekoratif aksesuar olarak kullanabileceğiniz amigurumi balkabağı anlatımı paylaşacağız. Knitting Master Youtube Kanalının anlatımı ile size zor gelen bütün detaylar kolaylaşacaktır.

Genelde bütün 3 boyutlu örgülerde kullanılan amigurumi ipi ve kullanılan ip kalınlığına göre tığ kullanılır. Videoda 1.2mm tığ kullanılmıştır. İpin renk kodu ve diğer detayları videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Knitting Master Youtube Kanalına anlatımından dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz. Videoyu beğenip kanala abone olarak bunun gibi içeriklerin devamı için destek olabilirsiniz.

Videoya kolay bir şekilde ulaşmanız için aşağı ekleyeceğiz. Bunu gibi daha pek çok içeriğe sitemize göz atarak ulaşabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin. Bundan sonraki yazılarımızda görüşmek üzere.

Amigurumi Balkabağı Yapımı Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ