Amigurumi Ev Anahtarlık Yapılışı

Amigurumi Ev Anahtarlık Yapılışı

Amigurumi ev anahtarlık yapılışı oldukça şirin olan bu küçük güzel anahtarlıkları siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Amigurumi ev anahtarlık modelini sevdikleriniz ve kendiniz için yapabileceğiniz en güzel hediye olacaktır. Görselliği oldukça şirin olan bu güzel anahtarlıkları yapma ne derseniz ?

Elinizde kalan iplerle bir çok anahtarlık yapabilirsiniz. komşunuza, çocuklarınıza farklı süsleme detayını uygulayarak el emeğinizi hediye edebilirsiniz.

Amigurumi ev anahtarını yeni ev almış arkadaşlarımız içinde güzel fikir olacaktır. Bu tatlı ev anahtarlıkları yaparak mevlitlerin de armağan edebilirler. Kalıcı hatıra olacaktır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Amigurumi Ev Anahtarlık Yapılışı 

2 Renk ip tercihi

Renkli düğmeler

Renkli boncuk

İğne ve iplik

2 mm tığ seçimi

Sihirli halka içine altı tane sık iğne yapalım. Kaydırma tekniği ile birleştirelim. 1 Çift 1 tek sık iğne yapalım. 1 çift 2 tek batalım. 2 çift 3 tek sık iğne şeklinde yapıyoruz. Arttırarak çatı modelini yapıyoruz. İstediğiniz büyüklüğe gelene kadar. Farklı ip ile çatının kenar detayını yapıyoruz. İkili tırabzan ve sık iği uygulaması yapıyoruz.

Yine değişik ren ip seçimi ile sık iğne tekniği ile evimizi oluşturuyoruz. İstediğiniz büyüklüğe gelene kadar örelim. Düğme ve boncuk detayları ile süsleme işlemi yapıp bitirelim. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyebilirsiniz. KOLAY GELSİN..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Amigurumi yapımı, tığ işleri, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Amigurumi Ev Anahtarlık Yapılışı VİDEO ANLATIM

Ev anahtarlık yapımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ