Çeşitli Şal Modelleri

Çeşitli Şal Modelleri

Çoğu kadının el işi örgü yapmaya merakı vardır ve değişik, farklı örneklere ihtiyaç duyarlar. Eğer sizin de böyle bir merakınız varsa sitemizdeki farklı modellerde şal örneklerine bakabilir ve istediğiniz modeli yapmaya koyulabilirsiniz. Kış aylarında sıkça tercih edilen şalları kadınlar genellikle elbise üstünden kombine yapmaktadır. Her yaşa ve her tarza uygun şal modeli bulmak mümkündür. En trend şal modellerini arıyorsanız sitemizdeki resimleri inceleyebilirsiniz.

   El örgüsü şal modelleri, tığ ile yapılan ince tarz da şallar olduğu gibi pamuklu iplerle örülen kışlık kalın şal modelleri vardır. yaz aylarında genellikle tığ işi yapılan ince şallar daha çok tercih edilmektedir. Kadıların kombinlerine şıklık katmaktadır. Örgü şallar, örgü yapmayı bilen bir kadının elinden çıktığında çok iyi sonuçlar alınabilir. Yapımı ilk bakıldığında zor gibi gelse de sitemizdeki resimli anlatımlı görselleri inceleyerek oralardan örnek çıkarabilir sizde kendi şalınızı kendiniz örebilirsiniz. Şal yapımında kullanılan ipin kalitesi de önemlidir. İyi kaliteli bir iplikten yapılan şal her zaman iyi sonuçlar verecektir. Şalınızı istediğiniz renkte yapabiliriz özellikle şal yapımında pastel renkler ve beyaz daha çok tercih edilmektedir. El becerisi yüksek olan bayanlar için birbirinden farklı şık şal modelleri sitemizde mevcuttur. ancak el becerisi çok yüksek olmayan bayanlar içinde yapımı kolay, çabuk ilerleyen modellerimiz de mevcuttur.

Hem renk hem de desen olarak birbirinden çeşitli el işi şal örnekleri sitemizde yer almaktadır. Kış ve sonbahar aylarının vazgeçilmez parçaları konumuna gelen şal modellerimizi sizde inceleyerek istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Bitin bir şekilde örülen şal modelleri olduğu gibi parçaların birleştirilmesi ile oluşan modellerimiz de mevcuttur. En yeni şal modelleri bulmak istiyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyerek en trend modellere ulaşabilirsiniz.

 

aparatlayapılan şal modelleri

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ