Ayakkabı Kutusundan Kitaplık Yapımı

canımanne2

Parasının kıymetini bilen, aklına türlü türlü yenilikçi fikirler gelen hanımların hepsi bu yazıyı muhakkak okumalı! Eğer siz de şuan bu yazıyı okuyorsanız eviniz ve keseniz için harika bir yöntem ile tanışmanıza çok az kaldı demektir. Para kazanmanın çok zor olduğu bu dönemlerde harcamak bir o kadar kolay olmaya başladı. Eğer ki çocuk sahibiyseniz paranın nasıl bittiğini anlayamıyorsunuz bile. Hal böyle olunca biz kadınların buna bir dur demesi gerektiğini düşündüm ve kendimce bazı tasarruf yollarına başvurdum.

canımanne4

Elden çıkarmak istediğimiz ya da evin kilerinde boşta beklettiğimiz her ne varsa hepsini bir araya getirdim ve hayal gücümün de yardımı ile yeni eşyalar yapmak için kolları sıvadım. Eğer sizler de bizim gibi kitap okuyan bir aileyseniz bu kendin yap projesi sizler için kurtarıcı olacaktır. Sizleri daha fazla meraklandırmadan projemin adını ve yapımını anlatmaya geçeyim. Sizlerle ayakkabı kutusundan kitaplık yapacağız! Bir evde kadın varsa o evde fazlasıyla ayakkabı kutusu da vardır. Ee bize de bu kutuları değerlendirmek düşer.

canımanne5

Ayakkabı kutusundan kitaplık yapımı;

Öncelikle ihtiyacınız olan malzeme en az 6 adet ayakkabı kutusu. Ne kadar fazla kutunuz varsa o kadar büyük bir kitaplık elde edersiniz. Onun dışında kutuları kaplamak için yapışkanlı kâğıt ya da boyamak için sprey boya. Kutuları bir arada tutabilmek için etkili bir yapıştırıcı.

canımanne3

Ayakkabı kutularımızı alıyoruz ve isteğe bağlı olarak ya sprey boya ile boyuyoruz ya da desenli kağıtlar ile kaplıyoruz. Ardından yan yana ya da üst üste gelecek şekilde nasıl bir kitaplık görünümü arzu ediyorsanız kutuların yerlerini ona göre ayarlayıp birbirlerine yapıştırıyorsunuz. Böylelikle kitaplığınız kullanıma hazır oluyor.

canımanne1

İşte size ayakkabı kutusundan kitaplık! Sizler de bu yöntem ile evinizdeki malzemeleri değerlendirip çok güzel bir kitaplığa sahip olabilirsiniz. Hepinizin ellerine sağlık!

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ