Bahçe Dekorasyonu İçin 5 Yaratıcı Fikir

  Havaların ısınması ile beraber bahçelere olan düşkünlükte artmaktadır. Bahçesi olanlar en az ev dekoru kadar bahçe dekorlarına da önem vermekte ve takip etmektedir. Bahçeler farklı ve şık dekorlar ile beraber daha yaşanılası yer yerlere dönüşmektedir. Bahçe dekorasyonu sayesinde renkli ve sevilen alanlara dönüşmektedir. Bu sayede yaz aylarını gündüz ve akşam en çok vakit geçirilen alanlarına dönüşmektedir. Bahçe dekorunuz için işe yaramaz diye düşündüğünüz eşyalardan harika dekoratif ürünler elde edebilir ve bahçenizde sergileyebilirsiniz.

bahce-dekorasyonu-icin-5-yaratici-fikir

Bahçe Dekorasyonu İçin 5 Yaratıcı Fikir

Bahçe dekorasyonu için yaratıcı 5 fikir aşağıdaki gibidir.

 1. Bahçenin vazgeçilmezleri elbette ki çiçeklerdir. Sizlerde dilediğiniz çiçekleri seçerek bahçenize dikebilirsiniz. Bunu gelişigüzel dikmek yerine evde kullanmadığınız ve saksı görevini görebilecek olan materyallerden yaparak bahçenizin şıklığına şıklık katabilirsiniz. Eski ve kullanmadığınız çaydanlıklarınızı, avizelerinizi bu iş için kullanabilirsiniz.
 2. Eski lastikler son dönemlerde bahçelerin en başta gelen dekorasyon malzemeleri haline gelmiştir. Sizlerde lastikleri renk renk boyayarak isterseniz tek kat isterseniz de üst üste koyarak içerisine renk renk çiçekler dikebilir, şık dekoratif bir hale dönüştürebilirsiniz.

  bahce-dekorasyonu-icin-5-yaratici-fikir

  Bahçe Dekorasyonu İçin 5 Yaratıcı Fikir

 3. Boş cam şişelerin içine çeşitli çiçekleri dikerek ağaçların dallarından ip yardımı ile sarkıtabilirsiniz. Bahçeniz için hoş bir hava katacaktır.
 4. Ferforje ürünlerin bahçede görünümü ve kullanımı oldukça şık durmaktadır. Sizlerde ferforje olan ürünleri bahçenizde saksılarınızı sergilemek için kullanabilirsiniz.
 5. Boş meyve kasaları ile bahçenize renk katabilir, sehpa yapabilirsiniz. Aynı zamanda paletleri boyayarak, yastık ve yanlıklar ile dizayn ederek oturma köşesi planlayabilirsiniz.

  bahce-dekorasyonu-icin-5-yaratici-fikir

  Bahçe Dekorasyonu İçin 5 Yaratıcı Fikir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ