Bargello Modeli Havlu İşleme

Bargello modeli havlu işleme tekniği çok şık olan çeyizlerin vazgeçilmez modelleri arasındadır. Havlu işleme teknikleri özellikle kızlarımızın söz bohçalarında kullanılmaktadır el işlemesi değeri oldukça fazla en nadide parçadır.

Havlu işleme teknikleri uğraşmayı sevenler için harika bir görselliğin ortaya çıkmasıdır. Bir çok durumda hediye olarak götürebileceğimiz en değerli armağan olacaktır. Ev hediyesinden, anneler gününe, doğum günü, kendi evimizde misafirlik kullanımı için yapabileceğimiz bargello modeli havlu işlemeleri birlikte yapmaya ne dersiniz ?

Bargello modeli havlu tekniği öğrenmek isteyen arkadaşlarımız video anlatımı oldukça fayda sağlayacaktır. Farklı renk tercihleri ile uygulaya bilirsiniz. En yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Bargello Modeli Havlu İşleme

3 Renk ip kullanılmıştır.

1 Adet havlu

Etamin iğne ve makas

İlk olarak havlumuzu ikiye katlayıp orta kısmını bulup modelimizi yerleştire bilirsiniz. Yeni öğrenecek olan arkadaşlarımız için çok kolay bir modeldir. Model önce 5 çizgi olarak başlayıp sonra iki 4 lü geçiş, iki 3 lü geçiş yaparak çapraz olarak kaydırma işlemi diyebilir. Devam eden bir örnektir. Detaylı yapılışını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelesin dileklerimi iletiyorum.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz.

Kanaviçe, etamin işleme hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Diğer farklı etamin havlu işlemesi için ÇİÇEKLİ ATEMİN HAVLU İŞLEMESİ linkine tıklamayı unutmayınız.

Bargello Modeli Havlu İşleme VİDEO ANLATIM

HAVLU İŞLEME TEKNİĞİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ