Battaniyede, Hırkada, Yelekte.. Her Örgüde Kullanabileceğiniz Motif Modeli

Yelek, battaniye, yatak örgüsü ya da çanta gibi pek farklı örgü çeşitlerinde kullanabileceğiniz bir örgü modeli ile karşınızdayız. Bugüne kadar sitemize eklediğimiz modellerin arasına bir yenisini daha ekliyoruz. Tığ işi olan bu modeli yaparken anlatım videosundan yardım alabilirsiniz.

Batik pamuklu bir ip ve 3.25mm lik tığ kullandık. Kolay bir model olduğu için daha önce örgü örmemiş bile olsanız kolaylıkla, zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyoruz.

Günümüzde parça örgü modelleri pek çok farklı şekilde değerlendirilmektedir. Yapmak istediğiniz ve parça örgülerden oluşan bütün örgüleriniz için birbirinden güzel motif modellerine ve detaylı anlatım videolarına sitemize göz atıp ulaşabilirsiniz.

Kullandığınız ipin kalınlığına ve el ayarına göre şiş numaranızı ayarlamanız gerekmektedir. İpinize uygun numara tığ kullanmalısınız.

Bunun gibi anlatımların devam için bizi takip etmeyi unutmayın. Videoyu beğenip kanala abone olarak bize destek olursanız çok seviniriz.

Sitemizde bunun gibi daha birçok lif modeline, bebek ve yetişkin kıyafetlerinin yapımı ve anlatımına ve daha birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Sitemizde görmek isteyip merak ettiklerinizi bize bildirerek ilerdeki çalışmalarımızda merak ettiğiniz her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. Aklınıza takılan her konuda da yardımcı olmak için buradayız.

Battaniyede, Hırkada, Yelekte.. Her Örgüde Kullanabileceğiniz Motif Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ