Bayan Patik Modelleri

Bayan Patik Modelleri

  El örgüsü patikler çeyiz sandıklarının halen daha vazgeçilmez parçalarından biridir. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan birçok patik modelinin yanı sıra güncel ve yeni modeller ile de karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Eski yeni örnek ve modellerin birleşmesi ile beraber ortaya özgün ve şık patik modelleri çıkmıştır.

El örgüsü patik modelleri oldukça çeşitlidir. Tek renk olarak örülenleri olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de mevcuttur. Aynı zamanda sakallı iplik, ebruli iplik gibi farklı ip türlerini kullanarak şık ve gösterişli modeller de elde edebilirsiniz. Kullandığınız ipin rengi kadar kalitesi de bir o kadar önemlidir. Ortaya çıkacak olan sonuçtan memnun kalmak ve uzun süre kullanmak isterseniz mutlaka kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmelisiniz.

El örgüsü patik örnekleri arasında 5 şiş ile örülenleri olduğu gibi, 4 şiş, 2 şiş ve tığ işi örgü ile yapılan örnekleri de mevcuttur. Siz hangi örgü alanında daha başarılı iseniz onu tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz.

    Bayan patik modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Çeşitli materyaller kullanılarak daha şık ve farklı patikler de elde edebilirsiniz. İnci, boncuk, düğme, kurdele gibi materyalleri patiklerde kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Babet tarzında örülen patik modelleri bu seneye oldukça damgasını vuracak gibi gözüküyor. Bu modelin yanı sıra eski usul model ve örneklerde halan daha günümüzde de kullanılmaya ve tercih edilemeye devam etmektedir. Kendimiz için yapabileceğiniz gibi çocuklarınız içinde minik boyutlarda yapabilirsiniz.

Birbirinden şık ve farklı patik modelleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. İlk bakışta yapımı zor gibi gözükebilir. Ancak örgü bilen her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ