Canım Anne

Bayram şekeri robalı elbise yapımı

Bayram şekeri robalı elbise yapımı

Bayram şekeri robalı elbise yapımı tığ işi robalı elbise modeli arayan hanımlarımız için oldukça şık bebek elbise modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı tığ işi roba ile modelin etek kısmı kumaş detaylı görselliği harika elbise modelidir. Bahar mevsimi yaklaşmışken istediğiniz ren ip ve kumaş kullanarak elbise modellerini kız çocukları için yapabilirsiniz.

Örgü bebek elbise modelleri sayfamızda ve canım anne youtube kanalımızda bulabilirsiniz. Farklı elbise modelleri için yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Bayram şekeri robalı elbise yapımı

Alize diva ip kullanılmıştır.

Pamuklu ip tercih edilmektedir.

2 mm tığ kullanımı

1,5, 2 yaş için uygundur.

İlk olarak 113 zincir çekelim dördüncü zincir içine ikili trabzan yapalım. Toplamda 18 trabzan yapalım. Üç zincir çekip aynı işlem ile kol ayrım kısmını yapmış olduk 20 trabzan yapalım devamında, yine üç zincir 34 trabzan, üç zincir 20 trabzan yapıp devamında üç zincir ve 18 trabzan yaparken son kısımda ilik detayını yapıyoruz.

Devamında 4 zincir ile geri dönelim 5 trabzan yapalım kenar bant kısmı olacak, tekrar tığa ipi dolayıp 3 zincir atlayıp trabzan yapalım ve 2 zincir aynı noktaya trabzan yapalım. Model aralarda zincir çekimi ve trabzan tekniği ile roba kısmı model kurulumu yapıp roba kısmını bitip düğmeleri dikilip etek kısmını uyguluyoruz. Kumaş etek kısmı ile roba kısmı birleşip elbise modelini tamamlamış oluyoruz. Detaylı anlatımı için videoları izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin..

Bebek örgü modelleri, örgü modelleri, örgü elbise modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarında beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Havvanın örgü evi youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Bayram şekeri robalı elbise yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ