Bebek Battaniyesi Yapımı – Tunus işi – İstek bebek battaniyesi

Bebek Battaniyesi Yapımı – Tunus işi – İstek bebek battaniyesi

Bebek Battaniyesi Yapımı – Tunus işi – İstek bebek battaniyesi

?Tunus işi bütün battaniye ?

Canimanne.com dan hepinize selamlar sevgili arkadaşlar ?Tunus işi bütün battaniye anlatımımızı tamamladık ve beğenilerinize sunduk . Bu modeli bu şekilde en ince detaylarıyla baştan sona kadar ilk defa canimanne farkıyla izleyeceksiniz. Umarız beğenirsiniz ?
Malzeme olarak orta kalınlıkta bebe yünü tercih ettim . Marka hiç farketmez. Her markanın bebe yününü kullanabilirsiniz. Ayrıca ince bebe ipi ile de yapabilirsiniz tabii ama o zaman boyutu tutturmak için sayıları artirmaniz gerekebilir. Battaniyedeki baklava sayısını ve düzenlemenin nasıl yapılabileceğini videoda detaylıca anlatmaya çalıştım. İzleyerek istediginiz boyuta göre modeli uyarlayabileceğinizi umut ediyorum. İpime uygun kalınlıkta Tunus şişi tercih ettim . Bebe iplerinde 3 ila 4 numara arası kullanabilirsiniz. Fakat bu battaniyede bütün olduğu için diğerlerinden farklı olarak misinali şiş kullandım . Misinali şiş le daha rahat ve kolay örebilirsiniz ama illa olması da gerekli değil tabii. Normal tunus şişi ile de biraz zor da olsa örülebilir.

Çiçek motiflerinde ben pembe renk tercih ettim. Fakat hem kız hem de erkek bebekler için uygun olan bu modelimize istediğiniz renk ile süsleme yapabilirsiniz. Hatta sarı ya da turuncu gibi ortak renkleri tercih ederek , battaniyeyi hem kız bebeğinize hem de erkek bebeğinize kullanabilirsiniz ?

MMotifleri battaniyeye yeşil ip ile işleyerek tutturdum. İşleme kısmında video içerisinde iki çeşit göstermeye çalıştım. İlki biraz daha basit ve sade bir model . İkincisi ise benim yaptığım biraz daha oyalayici fakat daha gösterişli duran bir model. Tercih e bağlı olarak motifleri istediğiniz şekilde tutturabilirsiniz .

Eminim ki video yardımıyla çok güzel işler çıkaracaksınız ? Her zaman ki gibi yaptıklarınızı bizimle paylaşmanızı rica ediyorum. Bizlerde ortaya çıkan güzelliklere şahit olmak istiyoruz ?

Video ile ilgili soru ve her türlü görüşlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilir , birebir iletişime geçmek isterseniz canimanne Facebook ya da Instagram sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Videomuzu beğenip sosyal hesaplarinizdan paylaşmayı unutmayın lütfen ?

Hoşçakalın ??

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Vicki L Whittle dedi ki:

    do you have written pattern in English? Wish Baby Blanket

  2. Betty Munoz dedi ki:

    Pattern in English? Do you have it ?

BİR YORUM YAZ