Bebek elbise modeli yapımı

Bebek elbise modeli yapımı etek uç detaylı olan şık örgü elbise modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı kolay olan görselliği çok güzel olan elbise modelimizi örmeye ne dersiniz ?

Kız çocukları olan annelerimiz, kız torunları olan büyük anneler video anlatımlı bu güzel örgü elbise modelini uygulaya bilirsiniz.

Elbise modelinde uç kısım detayında karnıbahar örgü tekniği kullanılmıştır. Modelin video anlatımı sayfamızda mevcuttur farklı örgü modellerinde kullana bilirsiniz.

Örgü modellerinden sipariş alan arkadaşlarımız içinde güzel çalışma olacaktır. Sayfamızda farklı elbise modellerine ulaşmak için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni modellerde görüşmek üzere hoşçakalın..

Bebek elbise modeli yapımı

1 Yaş uygundur.

37 Santim uzunluğunda

Eni de 26, 5 santimdir.

İp olarak 1 yumaktan biraz fazla bebe yünü kullanılmıştır.

4 Numara şiş kullanımı

Haraşo örgü, selanik örgü, düz örgü tekniği kullanılmıştır.

Etek ucundan başlanmaktadır. Uç kısımda karnıbahar modeli uygulanmaktadır. 91 İlmek ile başlayıp, 2 Diş haroşa örelim ilk ilmek boş alalım iki ilmeği birlikte örelim toplamda 3 kez birlikte iki ilmek örelim. Şişe toplamda dolayıp 6 kez düz örelim. Kalan 6 ilmeği iki iki birlikte örelim sırayı tamamlayalım. Eksiltme ve arttırma işlemi yapmış olduk, tekrar 2 çift olarak 6 kez birlikte örelim, tekrar 6 kez ilmek dolayıp arttırma işlemi uygulayalım. Bu şekilde sırayı tamamlayalım

Örgü modelinin arka kısmından hepsini haroşa örelim. Tekrar ön kısımda haraşo olarak örelim. 4 Sırada arka kısımda ters örgü olarak örelim. Model kurulumu 4 sıradan oluşmaktadır. Bu şekilde devam eden modeldir. Detaylı anlatım için videoları izleyerek uygulaya bilirsiniz kolay gelsin.

Örgü, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Şık modelimiz olan salopet elbise modelimiz için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Bebek elbise modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Elif pirenvine bebeğim örgülerim kanalına bu güzel jile elbise modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ